Ballina Showbiz Dorë për dore rrugëve, ja si duket aktori 56-vjeçar me të dashurën...

Dorë për dore rrugëve, ja si duket aktori 56-vjeçar me të dashurën 30 vite më të vogël (FOTO)

229
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Numri i të infektuarve nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës u rrit këtë të martë, e duket se të gjithë po marrin masa.

E si pasojë aktori i famshëm 56-vjeçar, Nicolas Cage dhe e dashura e tij 26-vjeçare, Riko Shibata, janë fotografuar në rrugët e Nju Jorkut teksa kujdesen për shëndetin e tyre.

Ata janë parë duke dizenfektuar duart. Më Cage dhe Shibata janë fotografuar dorë për dore duke shëtitur, të veshur mjaft sportivë.

---- ----
----
-----
-----