Ballina Showbiz Doli e veshur me fustan të shkurt e të ngusht, Afërdita do...

Doli e veshur me fustan të shkurt e të ngusht, Afërdita do ta ‘ҫmend’ burrin me këtë pamje

75
SHPËRNDAJE

Egzona si zonjë e rëndë, doli e veshur me kompletet më të bukura që keni parë

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret dhe modelet më të njohura.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurt e të ngusht dhe po duket tejet atraktiv.

Me këtë pamje, modelja dhe këngëtarja shqiptare do ta ‘ҫmend’ bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Egzona si zonjë e rëndë, doli e veshur me kompletet më të bukura që keni parë

-----