Ballina Showbiz Do të ‘shkriheni’ së qeshuri, ja ҫfarë frizure i ka bërë Lolita...

Do të ‘shkriheni’ së qeshuri, ja ҫfarë frizure i ka bërë Lolita vajzës së saj

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita edhe pasi është bërë nënë, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj, të cilës ia ka kapur flokët dhe po duket shumë simpatike./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----