Ballina LifeBizare Do të qeshni me lot, kjo vajzë e vogël qanë sepse dëshiron...

Do të qeshni me lot, kjo vajzë e vogël qanë sepse dëshiron burrë

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fëmijët mund të qajnë për çdo gjë, duke filluar nga mos mjaftueshmëria e lodrave apo për mos plotësimin e dëshirave nga ana e prindërve.

Por, arsyeja se pse kjo vajzë në video po qanë na ka shokuar të gjithëve. Mund të thuhet se arsyeja se pse kjo vajzë qan është e tjetrit nivel, arsyeja që ndoshta një grua 20 apo 30 vjeçare nëse do të kishte derdhur lot është e arsyeshme.

Vajza e vogël, qanë sepse frikësohet që nuk do mund të gjej një burrë për tu martuar dhe nuk dëshiron të jetë vetëm në të ardhmen, shkruan lajmi.net.

Vajza në video e filmuar nga nëna e saj, fillon të qaj papritur. Kur nëna e saj e pyet ajo nuk di si t’i tregojë. Por, më pas ajo i përgjigjet nënës se saj duke i thënë që nuk e di si të gjej një burrë, pasi që nuk dëshiron të përfundoj e vetme.

Video “Unilad”.

Little Girl Cries Over Finding Husband

This poor little girl got herself so worked up thinking about what she wanted to do when she grew up… 🙈😭

Gepostet von UNILAD am Donnerstag, 10. Oktober 2019

---- ----
----
-----
-----