Ballina Showbiz Do të mbeteni me “gojë hapur”, ja si dukej më parë Adelina

Do të mbeteni me “gojë hapur”, ja si dukej më parë Adelina

60
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ndërjyejet kirurgjike, janë bërë trend tashmë.

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Adelina Berisha ka disa vite që është pjesë e skenës. Gjatë viteve sa Adelina është pjesë e estradës sonë ajo ka pësuar shumë ndryshime.

Me transformimin e vet të pazakonshëm, Adelina tani ka arritur majat e bukurisë, dhe ndryshimet e saj vërehen dukshëm, si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Falë fitnesit dhe dietave të ndryshme Adelina ka arritur që tash të ketë një trup me linja perfekte. Në disa fotografi të cilat i kemi mbledhur këngëtarja duket si një person tjetër.

---- ---- ----
-----