Ballina Showbiz Do të martohet me Bleron në shtator, Afrona sjell detajin më të...

Do të martohet me Bleron në shtator, Afrona sjell detajin më të rëndësishëm të dasmës

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Afronën e gjejmë tejet aktive sidomos në këtë kohë kur ajo po bën përgatitjet e fundit të dasmës.

Sot, ajo ka hapur një pyetësor në Instastory dhe në një përgjigje ajo ka treguar se në dasmë do të ndërrojë 3 fustane./ORAinfo/

---- ---- ----
-----