Ballina Showbiz Do të befasoheni, kaq shumë e ka shëndoshur shtatzënia nusen e Ledrit

Do të befasoheni, kaq shumë e ka shëndoshur shtatzënia nusen e Ledrit

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sara Hoxha është tashmë një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

----

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë dhe gjatë kësaj kohe e gjejmë shumë aktive me postime.

E shtatzënia duket se e ka shënoshur shumë Sarën e këtë e shohim edhe në imazhin që ka publikuar së fundi./ORAinfo/

----- ----