Ballina Showbiz Do të ‘ҫmendet’ Nora, Roberti shfaqet i rrethuar nga bukuroshet shqiptare

Do të ‘ҫmendet’ Nora, Roberti shfaqet i rrethuar nga bukuroshet shqiptare

135
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Para pak muajve, Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Ata kanë vendosur ta rrisin të ndarë vajzën e tyre Renenë, shkruan ORAinfo.

----

Pas ndarjes që të dy janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Së fundi Roberti ka publikuar një foto ku shfaqet pranë dy bukurosheve shqiptare./ORAinfo/

----- ----