Ballina Showbiz Do të ‘ҫmendet’ Blero, gruaja e tij e ardhshme shfaqet në shtrat...

Do të ‘ҫmendet’ Blero, gruaja e tij e ardhshme shfaqet në shtrat me dikë tjetër

155
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet bashkë me qenin e saj e shtrirë në shtrat./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----