Ballina Showbiz Dje i propozoi martesë, ja ku kanë përfunduar sot Taulanit dhe Arbnora

Dje i propozoi martesë, ja ku kanë përfunduar sot Taulanit dhe Arbnora

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Taulant Xhaka mbrëmë ka vendosur t’i propozojë martesë të fejuarës së tij, Arbnorës.

Ky moment duket se ka qenë shumë i papritur për Arbnorën e cila është emocionuar shumë, përcjell ORAinfo.

Taulanti ka njoftuar se shumë shpejt çifti do të bëjnë dasmën.

Ndërsa sot ata kanë vendosur të shkojnë në pishinë për tu relaksuar.

Në një foto të publikuar nga Arbnora, ata shihen duke u kënqur pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

---- ----
-----