Ballina Lajme nacionale Djalin ndërtues ia vranë, babai gjendet i vdekur në banesë në Durrës

Djalin ndërtues ia vranë, babai gjendet i vdekur në banesë në Durrës

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Djalin ndërtues ia vranë, babai gjendet i vdekur në banesë në Durrës

Nje person eshte gjetur i vdekur ne Durres ndersa policia ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen.

Viktima eshte identifikuar me emrin Bajram Cani, ndersa policia ka bere me dije se i moshuari ka humbur jeten ne lagjen 17 te qytetit te Durresit.

Sipas kqyrjes se bere ne trupin e pa jete dyshohet se viktima kishte disa dite qe kishte nderruar jete ne katin e 10 te nje pallati ne afersi te Ndermarrjes se Ujesjellesit Durres.

Cani ishte babai i bisnesmenit te ndertimit te ekzekutuar ne plazhin e Durresit prane pallatit qe po ndertonte./lajmifundit.al

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 21.02.2021, në lagjen nr.17, Durrës, është gjetur pa shenja jete në banesë, shtetasi B. C., rreth 78 vjeç, i cili banonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Djalin ndërtues ia vranë, babai gjendet i vdekur në banesë në Durrës
LajmiFundit.al

---- ----
----
----- ----
-----