Ballina Lajme nacionale “Djalin do e çoj në çerdhe publike”/Kryebashkiaku e nis nga vetja

“Djalin do e çoj në çerdhe publike”/Kryebashkiaku e nis nga vetja

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryebashkiaku Erion Veliaj zhvilloi takim në lidhje me çerdhet dhe kopshtet publike në hotel “Tirana”. Teksa fliste pwr investimet  e bëra nw çerdhet dhe kopshtet publike, Veliaj foli edhe për veten e tij si baba.

Kryebashkiaku tha se të birin ka ndërmend ta çojë në një çerdhe publike.

“Im bir lindi në një spital publik dhe do të shkojë në një çerdhe publike. Sepse ne i përdorim vetë përpara se të bëjmë reklamë investimesh”, – tha Veliaj ndër të tjera.

Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Kajan.

---- ----
-----