Ballina Showbiz Djali i tyre ka ditëlindjen, Albani e Fjolla i organizuan këtë festë...

Djali i tyre ka ditëlindjen, Albani e Fjolla i organizuan këtë festë ‘madhështore’

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan ORAinfo.

Sot, Fjolla dhe Albani kanë organizuar një festë për ditëlindjen e katërt të djalit të tyre.

Gjithҫka në festë po duket tejet e bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----