Ballina Showbiz Djali i saj mbushi 40 ditë prej që erdhi në jetë, por...

Djali i saj mbushi 40 ditë prej që erdhi në jetë, por pse është mërzitur Almeda

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Almeda Abazi dhe aktori i njohur, Tolgahan Saisman para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Është vogëlushi me emrin Efehan ai që u dha epitetin nënë dhe baba çiftit, përcjell ORAinfo.

Almeda është përherë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet duke qarë me lot gëzimi për djalin që sot i mbushi 40 ditë që nga lindja./ORAinfo/

---- ---- ----
-----