Ballina Showbiz Djali i ish-kryeministrit lë pa fjalë Armina Mevlanin për…

Djali i ish-kryeministrit lë pa fjalë Armina Mevlanin për…

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Armina Mevlani, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Urimet dhe dhuratat për blogeren e njohur kanë qenë të shumta, por urimi që bie më shumë në sy është ai i partnerit të saj, Shkëlzen Berisha.

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” dy fotografi ku shfaqet së bashku me Arminën.

----

Gjithashtu ai ka bërë edhe një dedikim mjaft romantik për të dashurën e tij. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, gëzimi dhe lumturia. Ëndërrofshim gjithmonë së bashku”, janë fjalët e zgjedhura nga Shkëlzeni për Arminën.

----- ----