Ballina Showbiz Djali i Gjirës një kopje e nënës, s’iu besoni syve sa shumë...

Djali i Gjirës një kopje e nënës, s’iu besoni syve sa shumë ngjajnë

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjira Kajtazi është repereja e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur dhe shumë e pëlqyer në publik për një kohë të shkurtër, përcjell ORAinfo.

Tani Gjira është larguar pak nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj.

Ajo është e martuar dhe para pak muajve është bërë nënë.

Pasi u bë nënë, Gjira është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me djalin e i cili duket se është një kopje e nënëns./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----