Ballina Showbiz Djali i Gjikos qan kur ia ndalin këngët e babait, Elita publikoi...

Djali i Gjikos qan kur ia ndalin këngët e babait, Elita publikoi videon më të ëmbël

111
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita dhe Gjiko po i shijojnë muajt e parë si prindër të rinj.

Është vogëlushi me emrin Zëri ai që u dha epitetin nënë dhe baba çiftit, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe që të dy nuk po mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, në ditën e baballarëve, Elita ka vendosur ta publikojë një video dhe një dedikim emocionues për Gjikon./ORAinfo/

---- ---- ----
-----