Ballina Showbiz Djali i Danit në dasmë me nusën, bukuroshja ‘mahnit’ me pamjen

Djali i Danit në dasmë me nusën, bukuroshja ‘mahnit’ me pamjen

104
SHPËRNDAJE

Para pak javësh këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Dhe, tani ata po shijojnë ditët më të mira pas martesës.

Andi para pak çastesh ka publikuar një foto me të fejuarën e tij, e cila duket me plot stil me veshjen e saj./ORAinfo/

-----