Ballina Showbiz Djali i Danit del me gruan e tij, e veshur e rregulluar...

Djali i Danit del me gruan e tij, e veshur e rregulluar ajo po duket si një ‘loçkë’ e vërtetë

132
SHPËRNDAJE

Para pak javësh këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja.

Dhe, tani ata po shijojnë ditët më të mira pas martesës, shkruan ORAinfo.
Andi para pak çastesh ka publikuar një foto me të fejuarën e tij, e cila duket me plotë stil me veshjen e saj.

Fotoja duket të jetë bërë jashtë Kosovës, pasi që e fejuara e Andinit jeton në Suedi. /ORAinfo

-----