Ballina Showbiz Djali i Almedës një kopje e nënës, do të befasoheni sa është...

Djali i Almedës një kopje e nënës, do të befasoheni sa është rritur

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Almeda Abazi dhe aktori i njohur, Tolgahan Saisman para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Është vogëlushi me emrin Efehan ai që u dha epitetin nënë dhe baba çiftit, përcjell ORAinfo.

Ata nuk kanë hezituar të jenë shumë aktivë në rrjete sociale pasi u bënë prindër.

Sot, Almeda ka publikuar një foto ku shihet se djali i saj është rritur aq shumë dhe është vërë një kopje e saj./ORAinfo/

---- ----
-----