Ballina Showbiz Djali i Almedës është rritur kaq shumë, ajo publikoi foton më të...

Djali i Almedës është rritur kaq shumë, ajo publikoi foton më të ëmbël sot

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Modelja e njohur Almeda Abazi dhe aktori shumë i pëlqyer turk, Tolgahan Saisman para pak ditëve u bënë prindër për herë të parë.

Ata e pagëuan djalin e tyre me një emër tipik turk, Efehan, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Almeda nuk ka munguar me postime të ndryshme nga jeta e saj si nënë e re.

Sot, ajo ka publikuar një foto me djalin e saj të vogël e që duket se ka filluar të rritet menjëherë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----