Ballina Showbiz Djali i Afrim Muçiqit hapave të babait, publikoi këngën e radhës

Djali i Afrim Muçiqit hapave të babait, publikoi këngën e radhës

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Djali i Afrim Muçiqit publikoi këngën e radhës.

Djali i Afrim Muçiqit publikoi këngën e radhës 8 orë më herët Kënga është publikuar me videoklip Djali i këngëtarit të mirënjohur, Afrim Muçiqit, Albioni ka publikuar projektin e radhës.

“Ma shume se dashni” titullohet kënga e Albionit, së cilës këngëtari i ka realizuar edhe videoklipin, shkruan rtv21.

Për tekstin dhe muzikën e këngës “Ma shume se dashni” është përkujdesur Agon Neziri, ndërsa videoklipi është realizuar nga RGB Entertainment.

Kujtojmë që Albioni muajt e fundit ka qenë mjaft i komentuar në mediat rozë.

Në javën e dytë të korrikut, Albioni është martuar me bukuroshen, Albertina Krajkovën në një ceremoni të bukur.

---- ---- ----
-----