Ballina Lajme nacionale Djali i Adem Demaçit: Dua votë me meritë, jo për hir të...

Djali i Adem Demaçit: Dua votë me meritë, jo për hir të babait

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Djali i Adem Demaçit i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës.

Njëri nga garuesit për të zënë vend në Kuvend, po përkrahet goxha shumë nga masa, me faktin se është i biri i një veprimtari të shquar.

Shqiptar Demaçi po thotë se do që t’i marrë votat me meritë dhe jo për hir të babait të tij, Adem Demaçit.

Demaçi është në listë të kandidatëve për deputetë nga PDK-ja.

Ai para pak kohësh iu bashkua partisë së Kadri Veseli.

---- ----
----
----- ----
-----