Ballina Lajme nacionale Djali godet fizikisht nënën e tij në Prishtinë, ajo përfundon në spital

Djali godet fizikisht nënën e tij në Prishtinë, ajo përfundon në spital

70
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Prishtinë.

Një djal ka goditur nënën e tij me thi kë.

Policia në raportin 24 orësh njofton se ai është dërguar në mbajtje.

“Është prangosur i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka goditur fizikisht dhe e ka the rur me thi kë nënën e tij viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Nuk janë të pakta përleshjet fizike ndaj prindërve që po ndodhin kohëve të fundit në Kosovë.

Pak ditë më parë, një djalë në Gjilan goditi nënën e tij, dhe një tjetër, u prangos sepse disa herë e kishte quar dorë mbi nënën e tij. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----