Ballina Showbiz Ditëlindje romantike në shtëpi, futbollisti i njohur surprizon bashkëshorten bukuroshe (FOTO)

Ditëlindje romantike në shtëpi, futbollisti i njohur surprizon bashkëshorten bukuroshe (FOTO)

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dhurata më e bukur dhe e madhe për Ilary Blasi, në ditën e saj të lindjes është… familja.

----

Ajo ka festuar 39-vjetorin dhe bashkëshorti i saj, futbollisti i famshëm Fracesco Totti, kishte përgatitur një video surprizë për të.

“Të dua”, shkruante ai në videon e postuar në rrjetet sociale, ku shfaqeshin disa fotografi të tyre bashkë.

Gjithashtu Totti kishte ndriçuar gjithë ambientin me qirinj të vegjël.

Ndërkohë në shtëpi kanë festuar me tortën e preferuar të Blasit, e kjo e fundit i ka falenduar të gjithë për urimet.

----- ----