Ballina Showbiz Ditëlindja e Greta Koçit paska qenë super!

Ditëlindja e Greta Koçit paska qenë super!

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ditën e djeshme këngëtarja e dashur për publikun, Greta Koçi festoi ditëlindjen e saj.
Ajo mbushi 28 vjeç dhe këtë ditë speciale ka zgjedhur ta festojë mes miqsh dhe të afërmish në një restorant luksoz në kryeqytet.
Festa është mbajtur mbrëmjen e kaluar dhe dekori është ai që i ka dhënë më shumë kuptim festës.

Në të gjithë ambientin shihen buzë të kuqe të vendosura, madje edhe torta ishte e mbushur me të tilla.
“Le të festojmë, është ditëlindja e Gretës”, shkruhet në detajet e zbukurimit të tavolinës.

The post Ditëlindja e Greta Koçit paska qenë super! appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
-----
-----