Ballina Sport Dita e Pavarësisë së Kosovës, yjet dardanë urojnë festën

Dita e Pavarësisë së Kosovës, yjet dardanë urojnë festën

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Kosova mbush sot 13 vjeç. Dita e Pavarësisë së vëllezërve tanë nuk është lënë pas dore nga futbollistët dardanë dhe jo vetëm.

Thuajse të gjithë kanë zgjedhur foto të thjeshta për të uruar ditëlindjen e vendit të tyre, teksa mes personaliteteve që kanë uruar është edhe Lorik Cana, që kurrsesi nuk mund ta lërë pa përmendur bashkimin kombëtar.

Yjet më të mëdhenj: Muriqi, Rashica, Vojvoda e Rrahmani nuk mund të linin kurrsesi pa uruar ditën e madhe, që këtë sezon do të festohet në mënyrë më të qetë për shkak të pandemisë.

---- ----
-----