Ballina Lajme nacionale Diplomon në akademinë ushtarake në SHBA, rreshteri i FSK’së

Diplomon në akademinë ushtarake në SHBA, rreshteri i FSK’së

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe një lajm i mirë vie nga Amerika.

Oficeri i Forcave të Sigurisë së Kosovës, Shukri Abdullahu i cili tash e një kohë ishte duke marrë pjesë në një trajnim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës tanimë ka diplomuar.

Kështu ka bërë të ditur vet Abdullahu në një postim në profilin e tij në Facebook, ku ka ndarë momente nga diplomimi.

“Ceremonia e Diplomimit në Akademinë e Rreshter Majorëve dhe kompletimi i një viti të mrekullueshëm ne USA”, ka shkruar Abdullahu.

---- ----
----
----- ----
-----