Ballina LifeBizare Dikush t’i ka ngulur sytë?! Iluzionet optike që do ju çmendin (FOTO)

Dikush t’i ka ngulur sytë?! Iluzionet optike që do ju çmendin (FOTO)

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shpesh herë njerëzit kanë ndjesinë sikur dikush në rrugë është duke i parë ngultas dhe për këtë arsye kthejnë kokën majtas djathtas për të parë se kush është.

Në shumë raste nuk bëhet fjalë për njerëz të bezdisshëm, por thjesht për objekte të zakonshme që forma e tyre në subkoshiencën tonë kthehet në një imazh me fytyrë njerëzore.

E tillë është dhe fotogaleria e mëposhtme.

---- ----
----
----- ----
-----