Ballina Showbiz Dikur deklaroi se i ati e ka dhunuar, sot Ermal Meta ka...

Dikur deklaroi se i ati e ka dhunuar, sot Ermal Meta ka një mesazh të drejtëpërdrejtë për të

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Sot në të gjithë Europën festohet Dita e Baballarëve, prandaj rrjetet sociale kanë qenë të mbushur fotot e këtyre të fundit.

Mirëpo, këngëtari i njohur me origjinë shqiptare Ermal Meta, i cili postoi një video nga kënga e tij “Lettera a mio padre” dhe i uroi festën vetëm baballarëve të vërtetë.

“Gëzuar Festën e Baballarëve. Atyre të vërtetëve”, ka shkruar Ermali krah videos.

Kujtojmë se ai ka treguar më herët se babai ka ushtruar dhunë ndaj tij duke e quajtur fëmijërinë të dhimbshme. Në këngën “Lettera a mio padre”, Ermali tregon raportin e vështirë me të atin dhe e përshkruan si një njeri që nuk ndodhej kurrë në shtëpi./abcnews.al

The post Dikur deklaroi se i ati e ka dhunuar, sot Ermal Meta ka një mesazh të drejtëpërdrejtë për të appeared first on Abc News.

---- ----
----
-----
-----