Ballina Lajme nacionale Digjet shtëpia në Ferizaj

Digjet shtëpia në Ferizaj

45
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një shtëpi ka marrë flakë në Ferizaj.

Në rrugën “Rizah Matoshi” në Ferizaj ka marrë flakë një shtëpi.

Zjarrfikësit kanë arritur që të lokalizojnë zjarrin dhe ta shuajnë me kohë.

Ekipet e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtarë në lidhje me shkaktarin e zjarrit po dëmet janë të konsiderueshme.

---- ----
----
-----
-----