Ballina Showbiz Diellza publikon pamje nga pushimet, kaq bukur e ka veshur vajzën e...

Diellza publikon pamje nga pushimet, kaq bukur e ka veshur vajzën e saj

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Janë ndër çiftet me të përfolura në mediat roze.

Modelja e njohur kosovare, Diellza Kolgeci së bashku me Fisin dhe vjazen ka vendosur të largohet disa ditë nga rutina, dhe të pushojë këto ditë të nxehta të verës, mirëpo nuk ka bërë të ditur se në cilin vend ata ndodhen.

Diellza po ndanë momente të ndryshme nga këto pushime.

Në rrjetin social Facebook modelja ka publikuar disa fotografi të bukura familjare.

Diellza në muajin prill u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe basketbollisti Fisnik Rugova u bënë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Helena.

---- ----
-----