Ballina Showbiz Diellza publikon foton më të ëmbël të vajzës në 6 mujorin e...

Diellza publikon foton më të ëmbël të vajzës në 6 mujorin e lindjes, kaq shumë i ka ngjarë

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Diellza Kolgeci është një prej modeleve më të përfolura shqiptare.

Bukuria e saj e veçantë e bëri shumë shpejt të njohur në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar me basketbollistin e mirënjohur, Fisnik Rugovën dhe bashkë kanë një vajzë.

E për 6 mujirin e lindjes, Diellza ka publikuar foton më të ëmbël të vajzës së saj e cila duket se i ka ngjarë shumë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----