Ballina Showbiz Diellza pozon me vajzën e saj, kaq bukur e ka veshur

Diellza pozon me vajzën e saj, kaq bukur e ka veshur

103
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Diellza Kolgeci është njëra ndër artistet më të njohura dhe të dashura për publikun.

Modelja dhe aktorja e njohur prej që është bërë nënë më shumë aktive po tregohet në rrjete sociale, ku po publikon imazhe të ndryshme.

----

Sot, bukuroshja kosovare në facebook ka ndarë një imazh të bukur me vajzën e saj, Helena Rela-Rugovën, shkruan rtv21.

Me flokë të lidhura dhe e veshur me ngjyrë të zezë, Diellza duket mjaft bukur, teksa pranë saj shihet vajza e veshur me ngjyrë të bardhë.

----- ----