Ballina Showbiz Diellza nostalgjike, me këto imazhe vështirë se do ta njihni

Diellza nostalgjike, me këto imazhe vështirë se do ta njihni

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Diellza poston disa fotografi kur ishte 17 vjeçe.

Diellza Kolgeci është bërë nostalgjike për kohën e shkuar.

Diellza Kolgeci nëpërmjet një postimi në Facebook ka treguar se është bërë nostalgjike për kohën e shkuar.

Ajo e ka ndarë me ndjekësit dy fotografi të cilat janë shkëputur nga arkiva, koha kur Diellza ishte vetëm 17 vjeçe dhe së bashku me miket e saj po bënte përgatitjet për “Miss Kosova 96”.

“Une 17 vjeqe (gjithe me qendrim si me i pas 50) me mikeshat e mija LeonoraIberdemaj, arbresha Arbëresha ArifiTeli, Blerta SylaSurroi, Mimoza Kryeziu gjate pregaditjeve per ” Miss Kosova 96″ autobusi nuk eshte aj qe po mendoni

P.S flm Loni per fotot teper kujtim i bukur uroj qe vajza jote te kenaqet si na dhe te fitoj ne Miss Glob 2019 ”, ka shkruar ndër të tjera ajo në Facebook.

---- ---- ----
-----