Ballina Showbiz Diellza nostalgjike, me këto imazhe vështirë se do ta njihni

Diellza nostalgjike, me këto imazhe vështirë se do ta njihni

28
SHPËRNDAJE

Diellza poston disa fotografi kur ishte 17 vjeçe.

Diellza Kolgeci është bërë nostalgjike për kohën e shkuar.

Diellza Kolgeci nëpërmjet një postimi në Facebook ka treguar se është bërë nostalgjike për kohën e shkuar.

Ajo e ka ndarë me ndjekësit dy fotografi të cilat janë shkëputur nga arkiva, koha kur Diellza ishte vetëm 17 vjeçe dhe së bashku me miket e saj po bënte përgatitjet për “Miss Kosova 96”.

“Une 17 vjeqe (gjithe me qendrim si me i pas 50) me mikeshat e mija LeonoraIberdemaj, arbresha Arbëresha ArifiTeli, Blerta SylaSurroi, Mimoza Kryeziu gjate pregaditjeve per ” Miss Kosova 96″ autobusi nuk eshte aj qe po mendoni

P.S flm Loni per fotot teper kujtim i bukur uroj qe vajza jote te kenaqet si na dhe te fitoj ne Miss Glob 2019 ”, ka shkruar ndër të tjera ajo në Facebook.

-----