Ballina Showbiz Diellza kthehet në top-formë pas lindjes, nuk ju besoni syve si po...

Diellza kthehet në top-formë pas lindjes, nuk ju besoni syve si po duket

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Para një muaji Diellza Kolgeci dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova u bënë prindër për herë të parë.

Ata e kanë pagëzuar vajzën e tyre të parë me emrin, Helena, përcjell ORAinfo.

Është Diellza ajo që nuk ka munguar me postime të ndryshme në rrjete sociale pas lindjes.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në palestër dhe format e saj pas lindjes i kanë befasuar të gjithë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----