Ballina Lajme nacionale ‘Diçka po zihet’, takohen Haziri e Haraqija

‘Diçka po zihet’, takohen Haziri e Haraqija

16
SHPËRNDAJE

Lutfi Haziri dhe Astrit Haraqija janë parë duke pirë kafe se bashku.

Astrit Haraqija ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook një fotografi me Lutfi Hazirin.

Takimi mes tyre, në bazë të fotografisë është realizuar në Tiranë.

Përballë fotografisë, Haraqija ka shkruar ‘Koha është ari, Durim’.