Ballina Lajme nacionale Diaspora ndihmon Handikosin

Diaspora ndihmon Handikosin

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Donacion në vlerë mbi 150 mijë euro, karroca dhe pajisje ndihmëse

Qendra për personat me aftësi të kufizuara “Handikos” përfitoi një donacion me karroca dhe pajisje të tjera ndihmëse në vlerë mbi 150 mijë euro. Këtë donacion nga një shoqatë suedeze e mundësoi aktivisti, Xhafer Balaj nga Istogu me vendbanim në Suedi.  (Teksti- Fitore ADEMI, kamera – Sahit TROSHUPA)./21Media

The post Diaspora ndihmon Handikosin appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----