Ballina Showbiz Dhurata vishet e rregullohet si zonjë e vërtetë, po duket si ‘loҫkë’...

Dhurata vishet e rregullohet si zonjë e vërtetë, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

93
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është njëra ndër këngëtaret më energjike në estradën shqiptare, e për kë tjetër mund të bëhet fjalë përveç Dhurata Dorës.

Ajo ka sjell një stil krejt ndryshe në tregun muzikor e po ashtu suksesi i saj nuk ka të ndalur, shkruan ORAinfo.

Përpos muzikës ajo komentohet edhe rreth dukjes së saj.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur dhe e rregulluar si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----