Ballina Showbiz Dhurata me poza provokuese nga pushimet, merr gjithë vëmendjen fustani i saj

Dhurata me poza provokuese nga pushimet, merr gjithë vëmendjen fustani i saj

95
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, përcjell ORAinfo.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, ajo komentohet shumë sidomos për pamjen e saj.

Meqë është aktive në rrjete sociale ajo së fundi ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në pushime.

E gjithë vëmendjen morën fustani e poza e saj provokuese./ORAinfo/

---- ---- ----
-----