Ballina Showbiz Dhurata e “djeg” instagramin me fotot e fundit

Dhurata e “djeg” instagramin me fotot e fundit

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo gjithmonë me foto e saj është në qendër të vëmendjes.

Dhurata Dora është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse është mjaft e angazhuar në profesionin e saj, ajo iu qëndron pranë fansave edhe me postime të shumta në rrjetet sociale.

Së fundmi, Dhurata ka publikuar një fotosesion të ri në të cilin duket shumë më ndryshe prej herave të tjera.

Ndryshe, “Zemër” është projekti i fundit muzikor që Dhurata ka sjellë në bashkëpunim me artistin e njohur algjerian, Soolking. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi 100 milionë klikime në Youtube

---- ----
----
-----
-----