Ballina Showbiz Dhurata Dora ja qet ‘flakën’ Instagramit me imazhin e fundit, kështu nuk...

Dhurata Dora ja qet ‘flakën’ Instagramit me imazhin e fundit, kështu nuk e kemi parë kurrë!

107
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, përcjell ORAinfo.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, ajo komentohet shumë sidomos për pamjen e saj.

Meqë është aktive në rrjete sociale ajo së fundi ka publikuar një foto ku shfaqet provokuese si asnjëherë me parë.

Me fustan të shkurt dhe me poza provokuse, Dhurata shfaqet përvëluse në imazhin e fundit. /ORAinfo/

---- ----
-----