Ballina Showbiz Dhurata Dora bëhet ‘rebele’, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Dhurata Dora bëhet ‘rebele’, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

137
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, përcjell ORAinfo.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, ajo komentohet shumë sidomos për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur si rebele, e grimi i saj është ai që rrëmbeu gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----