Ballina Lajme nacionale Dhunonte bashkëshorten dhe të bijën, u arrestua një 43 vjeçar

Dhunonte bashkëshorten dhe të bijën, u arrestua një 43 vjeçar

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Një 43 vjeçar është arrestuar në Vlorë për akuzën “Dhunë në familje”.

Në pranga është vendosur A.Ç., 43 vjeç, banues në Vlorë, i cili ka ushtruar dhunë fizikë ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij sistematikisht.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë për veprime të mëtejshme./oranews

The post Dhunonte bashkëshorten dhe të bijën, u arrestua një 43 vjeçar appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----