Ballina Sport Dhimbje koke për Zidane, mesfushori izolohet dhe humbet duelin me Getafen

Dhimbje koke për Zidane, mesfushori izolohet dhe humbet duelin me Getafen

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Real Madrid luan në Getafe ndeshjen e radhës në kampionat. “Los Blancos” po garojnë fort me Atletico Madrid dhe Barcelonën për fitimin e titullit, dhe vetëm dy pikë është distanca mes tre skuadrave.

Trajneri Zinedine Zidane ka humbur shërbimet e një mesfushori për duelin e mbrëmjes së sotme (21:00). Bëhet fjalë për Federico Valverde, lojtarin nga Uruguai.

22-vjeçari latin ka qenë në kontakt me një person që ka rezultuar pozitiv me Covid-19 duke u detyruar të futet në karantinë, lajm që konfirmohet nga kampionët në fuqi të Spanjës. /abcnews.al

The post Dhimbje koke për Zidane, mesfushori izolohet dhe humbet duelin me Getafen appeared first on Abc News.

---- ----
-----