Ballina Lajme Bota/Rajoni Dhimbje e madhe/ LeBron James shpërthen në lot kur mëson për vdekjen...

Dhimbje e madhe/ LeBron James shpërthen në lot kur mëson për vdekjen e Kobe Bryant (FOTO)

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant u shua në moshën 41-vjeçare pas një aksidenti me helikopter në Los Angeles

Ky lajm tronditi gjithë botën e basketbollit dhe shumë rëndë e ka përjetuar edhe LeBron James, i cili ishte mjaft i afërt me Bryant.

Në disa pamje të publikuara, James shihet duke qarë pasi zbret nga aeroplani i skuadrës së LA Lakers.

Dhimbje e madhe për yllin, kur mësoi se miku i tij u nda nga jeta tragjikisht.

---- ----
----
-----
-----