Ballina Lajme nacionale Dëtyrohen ta varrosin babain në oborr, arsyeja është e dhimbshme

Dëtyrohen ta varrosin babain në oborr, arsyeja është e dhimbshme

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në fshatin Besi të Prishtinës.

Trupin e babait të tyre, Përparim dhe Urim Marollit iu desh ta varrosin në tokën e tyre, jo fort larg shtëpisë.

Parcela e cila është e destinuar për varrezat e komunitetit ashkali në fshatin Besi po thonë se që nga paslufta është uzurpuar nga dy persona.

Për më shumë ndiqeni kronikën:

---- ----
----
-----
-----