Ballina Showbiz Detaje të reja: Modelja gjermane që u gjet pa shenja jete, kishte...

Detaje të reja: Modelja gjermane që u gjet pa shenja jete, kishte fëmijë me një djalë nga Lipjani

186
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prekje, puthje e përqafime në takimin e Jasminës dhe Andit

Modelja gjermane që u gjet e vdekur, kishte fëmijë me një djalë nga Lipjani.

Ka ndërruar jetë modelja e njohur polake, Kasia Lenhardt, e njohur nga pjesmarrja e saj në “Next Top Model Germany” në vitin 2012.

Prekje, puthje e përqafime në takimin e Jasminës dhe Andit

Policia gjermane ka njoftuar se Lenhard është gjetur e vdekur, pa dhënë më shumë detaje për shkaqet e kësaj tragjedie

Lenhard vite më parë ishte në lidhje me një mashkull nga Lipjani, me të cilin ka edhe një djalë, i cili kë festuar ditëlindjen e 6-të pikërisht në ditën tragjike.

Se cila është e vërteta e vdekjes tragjike te bukuroshes, mbetet të mësohet më tej.

Prekje, puthje e përqafime në takimin e Jasminës dhe Andit

Postimi Detaje të reja: Modelja gjermane që u gjet pa shenja jete, kishte fëmijë me një djalë nga Lipjani u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----