Ballina Showbiz Derisa Hamza po e shkrep fotografinë, ja çfarë po e pengon Gëzimen

Derisa Hamza po e shkrep fotografinë, ja çfarë po e pengon Gëzimen

123
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Hamza dhe Gëzimja që kur bërën lidhjen e tyre publike dolën hapur dhe asnjëherë nuk i fshehën ndjenjat e tyre

Tani, ata janë martuar dhe dasma e tyre ende ka gjurmë në mediat rozë duke u përfolur për mënyrën e organizimit dhe se si ata kanë shkëlqyer, shkruan Kosovarja

Nuk vonuan shumë dhe ata u nisën drejt muajit të mjaltit, ku deri më tani i kemi parë të kenë vizituar destinacione të ndryshme

Momentalisht gjendjen në New York aty edhe ku e kanë stërzgjatur paksa qëndrimin, duke na lënë të kuptojmë se kanë fituar mbresa të mëdha për atë vend

Aq përshtypje sa edhe fotografitë e realizuara po e dëshmojnë këto

Por, për fotografinë e radhës duket se Gëzimes nuk i shkoi mirë realizimi, pasi u detyrua të paraqitej sy mbyllur për shkak të diellit që e pengonte

The post Derisa Hamza po e shkrep fotografinë, ja çfarë po e pengon Gëzimen appeared first on Kuzhina Shqiptare.

---- ---- ----
-----