Ballina Lajme nacionale Deputetë, ta ndezim nga një?!

Deputetë, ta ndezim nga një?!

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Osmani: Deputetët do të dënohen për pirje të duhanit.-Gaxheri: Nuk keni krijuar kushte për deputetë

Nuk është hera e parë që deputetët shkelin ligjet që i votojnë vetë dhe kjo ndodh shumë shpesh me ligjin për duhanin.
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani, paralajmëroi dënime për deputetët që pinë duhan në hapësirat e Kuvendit. /21Media

The post Deputetë, ta ndezim nga një?! appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----